Garanti ve İade Koşulları

Garanti Koşulları 


Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

 

Ürün İade Koşulları


Kiyafetbudur.com sitesinden aldığınız ürünlerde iade yapma hakkına sahipsiniz. Herhangi bir nedenle iade etmek istediğiniz ürünün iade süresi, teslim aldığınız tarihten itibaren 7 gündür. Ürünü, kusurlu ya da defolu olmasından dolayı iade etmek istediğinizde, bu süre 14 gündür. Bu sürelerin aşılması durumunda iade işleminiz gerçekleştirilememektedir. 

Abiye kıyafetlerde iade kabul edilememektedir.

İadesi yapılacak ürünü; faturası, orijinal kutusu ve ambalajı, birlikte gönderilen tüm aksesuarları ile birlikte, faturanızın ön alt tarafında bulunan iade formunu eksiksiz doldurarak ve imzalayarak teslim aldığınız kargo firması aracılığıyla, kargo ücreti ödenerek,  tarafımıza göndermeniz gerekmektedir. (385 Sayılı Vergi Usul Kanunu uyarınca, iade işlemlerinizin gerçekleşmesi için iade formu doldurulmuş ve imzalanmış olmalıdır.) İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş ve yeniden satışa sunulabilirlik özelliği bozulmamış olmalıdır.

İade işlemlerinde,kargo masrafı üyelerimize aittir. İade bedeli hesabınıza yatırılırken gidiş ve geliş 50 TL
kargo masrafı kesilerek yatırılacaktır.

İade ürün/ürünlerin bedeli, ürünler depomuza ulaştığı andan itibaren, iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra, kredi kartınıza iade edilmektedir. Ödemenizi havale veya kapıda ödeme yöntemi ile gerçekleştirdiyseniz, iade işlemlerinizin hızlı bir şekilde tamamlanması için, lütfen şahsınıza ait, banka adı, banka hesap numarası ile IBAN bilgilerinizi de tarafımıza iletmenizi rica ederiz. Kapıda ödeme seçeneği ile alınan ürünlerin teslim alındıktan ve bedeli ödendikten sonraki iade işlemleri için; yukarıda yazılı bulunan normal iade prosedürleri geçerli olup, ürünün herhangi bir kusuru olmadığı durumlarda, Kapıda Ödeme Hizmet Bedeli be Kargo Ücreti , alışveriş toplam bedelinden düşürülerek tarafınıza iade edilir.
Kampanyalı fırsat ürünlerinde iade ve değişim yapılmamaktadır.

 

Değişim Koşulları


Değişim için göndereceğiniz ürün / ürünler kullanılmamış,kirlenmemiş,tadilat görmemiş
olması kaydı ile aksesuarları varsa hediyesi varsa kolisi (zarar görmemiş halde) teslim aldığınız tarihten itibaren en geç 7 gün içerisinde ürün değişim formunu eksiksiz doldurarak (ürün değişim formu burayı tıklayarak ulaşabilirsiniz ) faturaların her iki nüshasını da teslim aldığınız kargo firması ile ödemesini yaparak gönderebilirsiniz.
 
Ürün elimize geçtikten sonra en geç 48 saat içinde talep etmiş olduğunuz yeni ürün ile
değişim yapılıp adresinize ücret alıcı olarak gönderilecektir.
Ürün değişimi gerçekleşip kargoya verilirken size e-mail yolu ile bilgi verilecektir.


*** ÖNEMLİ UYARI :  Değişim için göndermiş olduğunuz ürün / ürünler 7 günü geçmiş,kullanılmış,
 satılabilirlik özelliğini kaybetmiş,(varsa) kolisi hasar görmüş olursa.Faturası iki nusha halinde,
(varsa)aksesuarları veya hediyesi olmadan geldiği takdirde;ürün kabul edilmeyecek,tarafınıza
(mesajla bildirilip) karşı ödemeli olarak tekrar gönderilecektir.
 Değişim için göndereceğiniz ürün / ürünleri anlaşmalı olmadığımız bir kargo firması ile göndermek isterseniz,kargo bedelini ödemeniz gerekmektedir.Aksi halde ürün kabul edilmeyerek size geri dönecektir.
 Değişimlerde kargo ücretleri size aittir.Almış olduğunuz ürün (ler) de sadece 1 kez değişim yapılmaktadır. 2. kez değişim yapılmamaktadır.

İÇ GİYİM 

Garanti Koşulları

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ürün İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır. Paketi açılmış ve kullanılmış ürünler hijyen koşulları gereği iade alınamaz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.